![](https://www.degisimliderleri.org/wp-content/uploads/2023/09/resim-_0010_Asude-Ipek-92x92.jpg)
Asude İpek
Kıvılcımlar Programı, eksiklerimi keşfetmeme ve takım çalışmasını benimsememe yardımcı oldu. İşbirliği ve özgüven kazandım. Bu serüven, beni daha güçlü bir birey olarak dönüştürdü.
![](https://www.degisimliderleri.org/wp-content/uploads/2023/09/resim-_0008_Betul-Can_2.-Fotograf-92x92.jpg)
Betül Can
Kıvılcımlar Programı, ekip çalışmasının önemini, stres yönetimini ve empatiyi öğrenmemi sağladı. Genç kadınların potansiyelini keşfettim ve kendimi geliştirdim.
![](https://www.degisimliderleri.org/wp-content/uploads/2023/09/resim-_0007_Deniz-Ipek-Bardan--92x92.jpg)
Deniz İpek Bardan
DLD'nin Kıvılcımlar Programı, düşünce yapımı ve proje yönetimimi büyük ölçüde geliştirdi. Ekip çalışması ve büyük resmi görmeyi öğrenmemi sağladı. Cesaret ve fikir üretme yetimle dolu bir deneyimdi.
![](https://www.degisimliderleri.org/wp-content/uploads/2023/09/resim-_0006_Helin-turk-92x92.jpg)
Helin Türk
Kıvılcımlar Programı, takım çalışmasının gücünü ve hatalardan korkmamanın önemini öğretti. Ekip arkadaşlarına güvenme ve pes etmeme yeteneğimi geliştirdi.
![](https://www.degisimliderleri.org/wp-content/uploads/2023/09/resim-_0005_Irem-Derin-92x92.jpg)
İrem Esra Derin
Kıvılcımlar Programı, genç kadınların birlikte neler başarabileceğini gösterdi. Sorumluluk bilinci, stres yönetimi ve sabır gibi becerilerimi geliştirdim.
![](https://www.degisimliderleri.org/wp-content/uploads/2023/09/resim-_0004_Neris-Senvar-92x92.jpg)
Neris Şenvar
Kıvılcımlar Programı, birlikte çalışmanın ve güvenin gücünü öğretti. Zorluklarla başa çıkma ve pes etmeme cesareti kazandım.
![](https://www.degisimliderleri.org/wp-content/uploads/2023/09/resim-_0003_Petek-Kanmaz-92x92.jpg)
Petek Kanmaz
Kıvılcımlar Programı, genç kadınların bir araya gelerek neler başarabileceğini gösterdi. Kişisel gelişimimde büyük bir dönüşüm yaşadım.
![](https://www.degisimliderleri.org/wp-content/uploads/2023/09/resim-_0002_Sena-Sila-Gundogan-92x92.jpg)
Sena Sıla Gündoğan
Kıvılcımlar Programı, liderlik ve cesaret kazandırdı. Kendi gücümü keşfettim ve daha atılgan bir genç kadın oldum.
![](https://www.degisimliderleri.org/wp-content/uploads/2023/09/resim-_0001_Sevda-Cicek-Ozdemir-92x92.jpg)
Sevda Çiçek Özdemir
Kıvılcımlar Programı, kendimi daha iyi ifade etme, eleştiri kabul etme ve zaman yönetme becerilerimi geliştirdi. Değişim ve kişisel büyüme yolculuğu harikaydı.
![](https://www.degisimliderleri.org/wp-content/uploads/2023/09/resim-_0000_Zehra-Oncul-92x92.jpg)
Zehra Öncül
Kıvılcımlar Programı, içimdeki kıvılcımı keşfetmemi ve güçlendirmemi sağladı. Genç kadınların potansiyelini gördüm ve artık her şeye daha farklı bir bakış açısına sahibim.