Kıvılcımlarımıza Eğitimlerimiz
DLD Kıvılcımlar Programımız dahilindeki öğrencilerimize, dönem boyunca eğitim fırsatları sunmaktayız . Bu eğitimlerin yanı sıra, dönem başlarında gerçekleştirdiğimiz “Kıvılcımlar Elele” buluşmalarında ve dönem sonlarında gerçekleştirdiğimiz “Değişim Liderleri Zirveler”inde 2 gün süren toplantılarımızda, liderlik eğitimleri vermekteyiz.
Eğitimlerimiz, yüz yüze ve/veya internet üzerinden canlı yayın eğitimlerle, alanlarında uzman kişiler tarafından yapılmaktadır.
![Kıvıcımlarımızın 2013 Sonbahar Buluşmasında aldıkları Creative-Coaching Eğitimi (02 Kasım 2013)](http://degisimliderleri.org/wp-content/uploads/2013/09/kıvılcımların-eğitimleri.jpg)
(02 Kasım 2013)
Eğitimcinin Eğitimi
DLD Kolaylaştırıcılarımızı da eğitiyoruz. ‘Eğitimcinin Eğitim’ adı altında Kolaylaştırıcılarımıza yüz yüze ve/veya internet üzerinden canlı yayın eğitimlerle, alanlarında uzman kişiler tarafından verilmektedir.
![İzmir TEV Cumhuriyet Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdunda, Kolaylaştırıcı Eğitimleri (21-22 Eylül 2013 Eğitimcinin Eğitimi)](http://degisimliderleri.org/wp-content/uploads/2013/09/eğitimcinin-eğitimi.jpg)
(21-22 Eylül 2013 Eğitimcinin Eğitimi)
Diğer Eğitimlerimiz
Kıvılcımlar Programından bağımsız olarak, çeşitli lise ve üniversitelerde eğitim gören öğrenciler için hazırladığımız liderlik eğitimleri ile diğer kişi ve kurumlara da eğitim desteği vermekteyiz.
![Fatih_Nov2012_1](http://degisimliderleri.org/wp-content/uploads/2013/09/Fatih_Nov2012_1.jpg)
![SEV_Oct2012](http://degisimliderleri.org/wp-content/uploads/2013/09/SEV_Oct2012.jpg)
(Ekim 2012)